hanka R+

Jaké mate skušenosti s kupovaním kalhot po internetu ?

Byli vám dobre aniž byste si je skoušely ? a byly jste spokojeni ?

Nejlepší odpověď
anonym

S čímkoliv kupovaným po internetu může a taky nemusí být problém. Nakupovat u ověřeného dodavatele s tím, že znám svou velikost a mám ověřenou tabulku velikostí dodavatele, to jde a zvlášť u Quelle jsem nakupovala ráda, a nakupovala i obleky pro manžela. U nových firem mám strach. Velikosti má každá krejčovská firma jiné, takže je to riziko. Riziko je i nákup od soukromých osob a neznámých společností. Také mohou chtít platbu předem a potom nereagovat. Budou pryč peníze a objednané zboží nikdy neuvidíš. Nebo Ti pošlou něco na dobírku a dostaneš šmejd, který sis neobjednala. Znám také dost lidí, kteří s takovými nákupy byli spokojeni. Je to prostě o tom, že to vyjít může a nemusí. Rozhodnutí je na Tobě.

Další odpovědi
mosoj

Nedávno se tady někdo oprávněně pozastavoval nad nesmyslností číslování oděvů. Takže výsledek je jasný a bude odpovídat tomu že jsi si to nezkoušela.