žolik

Jaké máte skušeností s akupunkturou­,alternatývní medicína,jehličky?

Doplňuji:
Chci se omluvyt těm kdo odpovídal,u nás v rodině to zachránilo život.nedám na tuhle metodu dopustit,věřím téhle léčbě.

Nejlepší odpověď
annas

Žolíku, otázka se opakuje. Nechce se mně hledat, protože jsem již několikrát odpovídala.

Moje odpověď – mám dobré zkušenosti, neberu žádné chemické léky, léčím se jen bylinkami. Proti bolestem zad mně pomohla akupunktura.

Další odpovědi
Drap

Kdysi jsem podstoupil akupunkturní léčbu na časté migrény, a můj stav se podstatně zlepšil.

anonym

Žolíku, žolíku, kromě soustavného opakování otázek, jsi nesporný rekordman v četnosti hrubek na jednu řádku. Všechny, co mají aspoň trochu cit pro jazyk, to doslova píchá do očí.
Asi ti brzy začne admini mazat otázky.