Luccyy

Jaké máte s vyndaváním nervu ze zubu? strašně se toho zákroku bojím

Nejlepší odpověď
Damiana

Musíte vydržet umrtvovací injekci – u mě i několik, jsem fakt citlivka. Pak to šlo, nic jsem necítila. Žádný strach! :)

Další odpovědi
hanulka11

neboj je to chvilička trošku to štípe jak namotává ten nerv, ale to se vydrží – můžeš taky požádat o injekci /ale zaplatíš si ji/
dá se to ale bez ní dobře vydržet

fablen

žádný strach, po injekci nebudeš o ničem ani vědět. Jsou horší zubařské zákroky (resekce dásně apod.).

Mě často bolela právě ta injekce, ale bylo to z toho důvodu, že v dásních byl zánět. Když byl chrup bez zánětu, injekce byla taky v pohodě.

jendahun

Taky jsem to prodělal zrovna před dvěma měsíci.Po injekci jsem nic necítil.