Avatar uživatele
iq

Jaké máte povolání?

Zajímalo by mne,jak různorodá povolání se tu u přispěvatelů příspěvků vyskytují.Třeba já jsem zlatník, tomu se teď také věnuji,ale pár let jsem pracoval i jako 2D grafik.A co Vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Fred, rynek878, anonym, iceT, Evasky, Nazdar Bazar před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

důchodce na plný úvazek,ale jinak celý(aktivní) život,jsem byl strojař

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

prošel jsem různá pohodlná povolání v oboru IT servis a udrzba, helpdesk, sprava serverů, dtp grafika a skončil u naprostého mozkomoru = programáto/d/řiny … čas je volnější, záleží hlavně na dokončených úkolech a schopnosti se nárazově hodně soustředit (vypnout telefony, zatáhnout žaluzie sluchátka na uši), vedle toho se neustále prohrabovat tlustýma bichlema referenčních příruček a specifikací bezpočtu aplikačních rozhranní … sem si blbec dal 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já pracuji v kosmetickém průmyslu,ale jinak jsem byla chemik,ani jsem se nestačila divit kam mě život zavál a jak se má práce změnila,ale jsem ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

učitel angličtiny v jazykovce, překladatel. Co se týče posledně zmíněného, momentálně pracuju na překladu amerického bestselleru „Word Freak“ Stefana Fatsise – reportážně-memoárového románu o historii a turnajové scéně slovní hry scrabble.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Původně ekonomka – účetní, několik posledních let se živím rukama v oboru výroba a montáž pro automobil. a elektrotech. průmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

2 roky invalidní důchodce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Vedoucí oddělení u soudu. Dříve asistentka vedoucího na stavebním úřadě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tola

horizontkář už 33 let a čím jsem starší tím víc mi to baví asi proto že to chce čas a praxi než se člověk něco naučí pořádně což se teda dnes moc neuznává

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek