fcoop

Jaké máte – pokud máte zkušenosti?

s lištou „ASHAMPOO“?
Na první pohled nevypadá špatně,ale....... Není v ní náhodou nějaký ten starej známej „zakopanej pes“?
Už jsem si párkrát naběhl,tak jsem opatrný. Dík.

Nejlepší odpověď
beer

Na jednoduché vypalování používám Ashampoo Burning Studio 6 FREE ke spokojenosti již řadu let, ovšem nainstalování lišty jsem zakázal (dělám u všech free prográmků). Program(y) běží i bez ní a navíc mně po uninstall nikdo nijak neotravuje.
Pokud tě ale zajímá výlučně jen lišta, tak to ti neporadím ((

Další odpovědi
RomanP

Od této společnosti jsem měl, když jsem koupil PC vypalovací program, ten chtěl při prvním spuštění registraci, po čase jsem přešel na výkonnější vypalovací program takže Ashampoo jsem z PC odstranil. Od té doby mě chodily do mé pošty jejich reklamy na všechno, co oni nabízejí a když jsem jim napsal, že si nepřeju, aby mě posílali ty jejich reklamní emaily tak jsem se odpovědi nedočkal. Jediné jak se tomu dá bránit je oznámit to jako spam a automaticky to mizí ve spamovém koši.