Avatar uživatele
anonym

Jaké máte pocity- ženy,dívky při jízdě na kole?

Myslím tím,jestli Vám to dělá dobře tam dole se spojením se sedačkou nebo je vám to na obtíž.Kdysi jsem četl,že některá žena má při jízdě na kole i orgasmus.
Díky za příspěvky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz, Beer4Real, gagaga, Agneta před 3472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Asi jsi viděl ten trailer na ten nový film…taky jsem ho viděla, …ale spíš se v té souvislosti mluví o „magickém rajtování na koni“ než o jízdě na kole:DDD
Doplňuji:
Spíš zadej otázku, proč „holky jezdí na koni a kluci hrají fotbal“, proč je u holek ježdění na koni tolik v kurzu…a dá-li si některá „ruku na srdce“, tak se to dozvíš…ale to chlap fakt nemůže pochopit :DDD

Upravil/a: Agneta

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mno…
Můžu tě ubezpečit, že i chlap je schopný dosáhnout při jízdě na bicyklu orgasmu (zejména, pokud vyhraje závod…).
Ale – viz Agneta, na koni je to lepší – tam můžete dosáhnout orgamu oba – kůň i kůň…
😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Téé dobrý, mě bolí ty prdelní kosti ze samotný jízdy, jiný problém, ani radost na kole moc nezažívám, snad jen radost z krásné okolní krajiny, nebo z toho, že jsem vážně dojela bez vytřískání 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

tak ja mam asi naky blby kolo ;(
jezdim kolikrat i 50 km a furt nic ;(
a jste si jistej, ze tam ty zensky fakt tu sedacku maji ?

  • iv-

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nemaj…
Ale mistrně to markýrují…
😁

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:-O

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek