Jaké máte pocity- ženy,dívky při jízdě na kole?

Myslím tím,jestli Vám to dělá dobře tam dole se spojením se sedačkou nebo je vám to na obtíž.Kdysi jsem četl,že některá žena má při jízdě na kole i orgasmus.
Díky za příspěvky

Nejlepší odpověď
Agneta

Asi jsi viděl ten trailer na ten nový film…taky jsem ho viděla, …ale spíš se v té souvislosti mluví o „magickém rajtování na koni“ než o jízdě na kole:DDD
Doplňuji:
Spíš zadej otázku, proč „holky jezdí na koni a kluci hrají fotbal“, proč je u holek ježdění na koni tolik v kurzu…a dá-li si některá „ruku na srdce“, tak se to dozvíš…ale to chlap fakt nemůže pochopit :DDD

Další odpovědi
anonym

Mno…
Můžu tě ubezpečit, že i chlap je schopný dosáhnout při jízdě na bicyklu orgasmu (zejména, pokud vyhraje závod…).
Ale – viz Agneta, na koni je to lepší – tam můžete dosáhnout orgamu oba – kůň i kůň…
😁

anonym

Téé dobrý, mě bolí ty prdelní kosti ze samotný jízdy, jiný problém, ani radost na kole moc nezažívám, snad jen radost z krásné okolní krajiny, nebo z toho, že jsem vážně dojela bez vytřískání 😁

gagaga

tak ja mam asi naky blby kolo ;(
jezdim kolikrat i 50 km a furt nic ;(
a jste si jistej, ze tam ty zensky fakt tu sedacku maji ?

  • iv-

anonym

Nemaj…
Ale mistrně to markýrují…
😁

gagaga

:-O