Jaké máte pocity při tomto videu?

Probudí se ve vás něco citlivého?
Nebo zůstáváte chladnými?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CvQBUccxBr4

Nejlepší odpověď
Drap

Nenazval bych to pocitem, ale cítím obdiv. Obdivuji každého kdo něco perfektně zvládá.

Další odpovědi
kapka

Ja u takovych veci brecim a pak jsem na sebe nastvana, ze to mam rozmazany. :)

quentos

Už jsem to jednou viděl a dojalo mě to stejně jako před rokem… díky za připomenutí.

suaeda

Video již jsem před časem viděl. Je to fantasticky zpracovaný příběh.

pusinka50

Úžasné. Kam na to chodíš? Opravdu jsem nezůstala chladná. Dokonalé provedení na stále aktuální téma

anonym

Smíšené pocity.

NeřeknuCZ

Neřekl bych, že bych byl necitlivý, ale zůstal jsem chladným. Video bylo perfektní, ale se mnou to prostě nepohnulo. Možná to bude tím, že jsem jiná generace a mám zájem o jiné věci podobného charakteru. Co se mnou hnulo naposledy bylo asi video z té týž soutěže v roce 2014 ( https://www.y­outube.com/wat­ch?v=g3Rf5qDuq7M )

honza19hk

žádný, takový blbosti nesleduju.