Nikoltyna

Jaké máte nejraději ANIME ???

Vůbec žádné neznám a chci se zeptat jaké je podle vás nejlepší

Odpovědi
huxa

Klasika je Naruto, poté Yo Yo Hakusho a Bleach. Teď jsem zhlédl sice krátké, ale naprosto krásné a dle mého velmi kvalitní anime Dead Note. DOPORUČUJI!

Questman

Já teď ujíždím na Gakuen Mokushiroku a je to pecka :3
Ale jako holku tě to asi moc nechytne :D Takže klasiky, Naruto, Death Note, pokud to toho chceš jít naplno tak One Piece (ale je to záležitost na roky a hledat díly po netu je někdy dost složité), dál OBAN – nebeské lodě, série Avatara (ne ten film :D) a v neposlední řadě taky Oda Nobuna no yabō.

Spamaregiter

Hentai (y) :D

Zbynas

Naruto, jak již někdo zmínil, jinak moc neznám.

Proč všichni používají ten debilní smajlík co vypadá jak prdel se dvěma pihama?

honza19hk

A to je co?

bára xx

Naruto klasika ale za mě je nejlepší. Pak death note nebo jujutsu kaisen.