Petra09

Jake mate nebo jste meli zamestnani?

Nejlepší odpověď
www

Vícero, zajímavých, ale nic z toho nebylo bohužel mým koníčkem ☹
Až teď důchod 😁

Další odpovědi
venkovan

90 % z nich mne vždy bavila a baví – našel jsem si v nich vždy něco smysluplného. Těch 10 % je než jsem si to našel.
Doplňuji:
Jendo – ty idealisto. Důchod a peníze.

Drap

Vykonával jsem celou řadu zaměstnání a profesí. Každé zaměstnání je dobré, pokud si člověk k němu najde ten správný přístup, a najde si v něm věci, které se mu líbí a baví ho.
Nejvíce se mi líbily zaměstnání, kde jsem byl v přímém kontaktu s lidmi, i když to mnohdy jednoduché neni.

jendahun

Minulost: státní zaměstnanec,za­městnanec a.s.,přítomnost: OSVČ,budoucnost: chtěl bych být důchodcem,snad se toho dožiji a budu mít čas i peníze na spoustu koníčků.

Deli

Po SŠ jsem prodávala ve Zwerimexu, splnila jsem si tak svou dětskou touhu 🙂
Pak mě čekala na 15 let kancelář v rodinné firmě.
Teď jsem na MD a jelikož firma zanikla, pomalu si rozjíždím vlastní malé podnikání.
Abych skloubila péči o děti a domov, je pro mne ideální být OSVČ a čas plánovat dle svých potřeb, než někde pracovat a bát se výpovědi, protože mi každou chvíli marodí to či ono dítě…
Tak snad se mi to podaří 🙂