Kilián

Jaké máte nápady na nový podnikatelský projekt?

Dobrý den, rád bych se zeptal, co si myslíte, že je ideální jako první podnikatelský projekt pro začínajícího podnikatele? Jaký obor? Nejlépe, kdyby šlo o produkt a ne o službu. Děkuji za vaše názory.

Doplnění:Jde čistě o školní projekt a bohužel mě toho zatím moc nenapadlo. Proto mě zajímají alespoň teoretické úvahy jiných. Projekt doopravdy realizovat nebudu.

Nejlepší odpověď
Lamalam

To ti nikdo soudný neprozradí.

Další odpovědi
anonym

Kdybych o něčem takovém věděl a šlo by to zrealizovat, nechal bych si to pro sebe. Vzpomínám si ne jednoho člověka – pilota, který před několika roky uvedl na trh kufr na kolečkách a dnes se prodává ve velkém po celém světě a myslíš, že o tom na sociální síti napsal, že má takový podnikatelský zá­měr?

anonym

Volil bych asi to,co by tě bavilo a mělo to i úspěch.

zjentek

Rozhodně dobročinnost a hned zpočátku svou charitu tlačit směrem k přechodu na církev.