korous

Jaké máte kdo zkušenosti s Oplem Zafira?

diesel nebo benzin,obsah,po­ruchy,atd.dik.

Odpovědi
taje.tajemna

máme zafiru v benzínu, manžel denně najede přes 100km a nemůžeme si stěžovat, poruchy jsou minimální a my jsme s ní nadmíru spokojeni. Máme 4 děti a tohle autíčko je pro větší rodinu ideální.Taky je super, když se v létě sbalíme a vyrazíme na ryby (samozřejmě bez dětí), do zavazadlového prostoru dáme snad úplně všechno 🙂

Misak22

Když Zafiru jedině v benzínu,a vůbec jaký koliv naftový motor od Opla je na prd,odchází tam naftový čerpadla při 120 tis/km pouze s motory Isuzu jsou držáci.Jo a repase čerpadla je cca 20 tis.