marttinka

Jaké máte dojmy z internátu?

Byli jste na internátě? na jakém? líbilo se vám tam ? byla to vaše noční můra nebo zážitek na celý život.

Nejlepší odpověď
gecco

Na SŠ internátě ne, ale na kolejích (VŠ intr) jsem ´pár´ let pobýval – paráda, pokud si v danou chvíli nějakou uvědomím, pak s tou vzpomínkou na mysli budu umírat s úsměvem na rtech (možná se budu řehtat nahlas).
😉

Další odpovědi
Emefej

Na klasickém SŠ internátu jsem neměl možnost pobývat. Na VŠ koleje, jako na místo bohatého společenského života, vzpomínám s láskou a nostalgií.

setapouch

Byl jsem a přišlo mi to normální, spíš fajn. Člověk se trochu osamostatnil, přitom o něj bylo postaráno :)

Nevíteto?

Noční můra určitě ne, zážitek na celý život? Já bych řekla, že normálka, převládají pozitivní dojmy 🙂

anonym

Jé,tam bylo fajn 14kluků a 120 bab,prostě ráj!Pak mě po roce vyšoupli jinam,