Blecha

Jaké máte auto ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Velké,spolehli­vé,tmavě modré,tažné zařízení,hagu­sy,motor 2.5 TDi,karoserie téměř bez koroze,výbava GHIA,bez tempomatu a kůže.

Další odpovědi
mosoj

Kašli na auto. Jsou zajímavější věci.

quentos

žádné, ba ani řidičák, jezdím vlakem a chodím po vlastních. Otázka tu už padla:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mate-auto

tojsemjá

sbírku angličáků 🙂

BIGFOOT

Nemáme žádný od poslední bouračky a taky už žádný nechceme.Někdy sou to opravdu jezdící krabice za jediným účelem: zabít nebo zmrzačit vás.:-( BIGFOOT

Zdroj: ŠPATNÝ ZKUŠENOSTI

skorcovaz

Já mám černý Peugeot 206 CC, který je sice hezký, ale v praktickém životě skoro nepoužitelný. Zadní sedačky jsou jako špatný vtip, neuvezete v něm ani malou skříňku a když rozsekáte kolo, tak jste v ****, pač nemá ani jen rezervu!

ReHu

Osobní combi. Zelené.

kvikal

takové akorát světle modré … citroen C3

BEAES

Opel- stříbrná metalíza. Dříve Škoda a Renault.

Miroslavst

Bílou mazdu a modrého pionýra!!

mojitek

Ja mam posledni original Škodovku.Pak uz delali Lidová V Wozidla

gnr54

Já mám VW Polo modré.

JančaKucera4

Dobrý den, já mám Škodu Octavii z roku 2015, kterou jsem si pořídila loni ojetou. Nabízel jí jeden autobazar za velice příznivou cenu. Je to benzínový motor 1.4 TSI a měl velice málo najeto, takže jsem s ním maximálně spokojená. Nejezdím moc dlouhé trasy, takže nízká spotřeba je pro mě důležitá.

brunette

já mám ford fiesta 1.3 z roku 2000

skorcovaz

Jaké máte auto vy..?

Blecha

super odpovědi :D

anonym

Jaké super odpovědi :D?