Miroslavst

Jaké máte auto?

Jaké máte auto a jste s ním spokojeni?
Já mám mazdu 626 a jsem spokojen, ikdyž poslední dobou by to chtělo nějakou tu opravu.
Doplňuji:
Tak abys to měl rychlejší dám ti jeden paleček a vítej o stupínek výš Mišáku. Ale sedělo by spíš Myšáku-ne?

Nejlepší odpověď
Misak22

Já mám Opel Vectra 1.7 TD a nadmíru spokojen je v rodině už 11 let a žádná porucha jen klasické věci,brzdy,spoj­ka,olej,rozvo­dy jinak vše původní.Předtím jsem měl (Audi A4 1.8 20V Avant) krásné auto pohodlné ale drahé díly a velká spotřeba. :)

Ještě 7 bodíku a konečně budu také pokročilý.....:)
Doplňuji:
Jsem Michal tak jsem tam nechal měkké :) :) :)
Díky za palec:)

Další odpovědi
quentos

nemám, jezdím vlakem

BEAES

Od Škody jsem přesedlala na Renault (dosti papal),nyní jezdíme Opelem. Až vyhraji, koupím si Škodu Octavii.

dagry

Protože nevlastním řidičám na auto, ale pouze na traktor, tak nevím jakou značku terénního traktoru zakoupit.

Jahoda

My máme Hyundai Terracan. Je to fakt boží auto a můžu ho doporučit. Pro ukázku vám posílám foto. ;o)

http://www.cars-directory.net/pic­s/hyundai/terra­can/2004/hyun­dai_terracan_3623323_­6.jpg

http://auto.in­diamart.com/car­s/hyundai-terracan/gifs/hy­undai-terracan.gif

http://www.en­cuentra24.com/fi­les/49/29/492998­.jpg

;o)

Marunka

nemám auto.

anonym

Mazda MX6

anetadela1

My máme Formana z 94 roku. Ale máme zálusk buď na Roomstera nebo Fabii combi s novým ksichtem.

panenka

Já mam renault 19 a jsem zatím spokojená.

PRO MISAKA:taky ti jeden palec dám

FOG

Vzdy jsem si pral mit auto s pismenem F na zacatku ,samozrejme jako skoro kazdy muz,/ Ferrari ,nosili se kdysi s tim motivem svetry z Madarska/,ale to je jen velmi ,velmi vzdaleny sen a tak jsem zustal u toho F ,jako Ford. – mj. /Focus/

kosna

Ja mam skodu favorit z roku 1990 proste 1 zadny problem jsem nemel v poslednich 3 letech jan vymenuji olej a davam natural a jedu a jedu kamos ma hunday acort nebo najak tak z roku 1996 vsechno v elektrice a poratho vydim v servisu nebo jak stoji zlata ceska skodovka

oskar

Fiat-Bravo jsem spokojen,ale pri stalem zdražovani benzinu si řikam,štastni lide Ti co auto nemaji.

Michal

Nemám auto.

Dodo242

Škoda Octavia II 2,0 TDi.. a nadmíru spokojen… silné auto s malou spotřebou :)ani není potřeba chip

ReHu

Bez auta se neobejdu. Mám Peugeota 306 kombi. Ale až dám trochu do kupy barák, plánuji Audi. Ty se mi moc líbí.

Pepina7897

Dobrý den, mám auto značky Audi a jsem s ním spokojená. Zatím ho nemám moc dlouho, tak mě žádná závada ještě nepřekvapila. Jediné, do čeho jsem musela investovat byl překlad do aut Audi, který jsem si objednala na internetových stránkách https://www.au­tacesky.cz/au­di_34. Teď jsem se svým autem maximálně spokojená a konečně komunikuje v češtině.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.