Zlatý

Jaké máte auto?

Jaké máte auto a jste s ním spokojeni?
Já mám mazdu 626 a jsem spokojen, ikdyž poslední dobou by to chtělo nějakou tu opravu.
Doplňuji:
Tak abys to měl rychlejší dám ti jeden paleček a vítej o stupínek výš Mišáku. Ale sedělo by spíš Myšáku-ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já mám Opel Vectra 1.7 TD a nadmíru spokojen je v rodině už 11 let a žádná porucha jen klasické věci,brzdy,spojka,olej,rozvody jinak vše původní.Předtím jsem měl (Audi A4 1.8 20V Avant) krásné auto pohodlné ale drahé díly a velká spotřeba. :)

Ještě 7 bodíku a konečně budu také pokročilý.....:)
Doplňuji:
Jsem Michal tak jsem tam nechal měkké :) :) :)
Díky za palec:)

Další odpovědi:

Zlatý

nemám, jezdím vlakem

Zlatý

Od Škody jsem přesedlala na Renault (dosti papal),nyní jezdíme Opelem. Až vyhraji, koupím si Škodu Octavii.

Bronzový

Protože nevlastním řidičám na auto, ale pouze na traktor, tak nevím jakou značku terénního traktoru zakoupit.

Zlatý

My máme Hyundai Terracan. Je to fakt boží auto a můžu ho doporučit. Pro ukázku vám posílám foto. ;o)

http://www.cars-directory.net/…

http://auto.indiamart.com/…

http://www.encuentra24.com/…

;o)

Pokročilý

nemám auto.

Mazda MX6

Bronzový

My máme Formana z 94 roku. Ale máme zálusk buď na Roomstera nebo Fabii combi s novým ksichtem.

Zlatý

Já mam renault 19 a jsem zatím spokojená.

PRO MISAKA:taky ti jeden palec dám

Bronzový

Vzdy jsem si pral mit auto s pismenem F na zacatku ,samozrejme jako skoro kazdy muz,/ Ferrari ,nosili se kdysi s tim motivem svetry z Madarska/,ale to je jen velmi ,velmi vzdaleny sen a tak jsem zustal u toho F ,jako Ford. - mj. /Focus/

Ja mam skodu favorit z roku 1990 proste 1 zadny problem jsem nemel v poslednich 3 letech jan vymenuji olej a davam natural a jedu a jedu kamos ma hunday acort nebo najak tak z roku 1996 vsechno v elektrice a poratho vydim v servisu nebo jak stoji zlata ceska skodovka

Stříbrný

Fiat-Bravo jsem spokojen,ale pri stalem zdražovani benzinu si řikam,štastni lide Ti co auto nemaji.

Stříbrný

Nemám auto.

Škoda Octavia II 2,0 TDi.. a nadmíru spokojen... silné auto s malou spotřebou :)ani není potřeba chip

Zlatý

Bez auta se neobejdu. Mám Peugeota 306 kombi. Ale až dám trochu do kupy barák, plánuji Audi. Ty se mi moc líbí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.