briketka10

Jaké maso kupujete častěji mražené nebo chlazené, řídíte se i cenou ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

řídim se kvalitou a kupuji čerstvé většinou u řezníka

Další odpovědi
tom004

Kupujeme čerstvé a kvalitní,ale neznamená to,že je to,vždy to nejdražší.Mražené používáme také,ale z domácích zdrojů,hlavně vepřové.Domácí zabíjačka,maso zavařím do sklenic,zamra­zím,vyudím.Os­tatní druhy mas,podle potřeby,nebo chuti kupujeme.

anonym

Vím,jaké maso se dá v obchodě zamrazit,proto kupuji jen čerstvé,všeho je dnes dostatek,nekupuji maso na dlouhé skladování,pop­řípadě si je sama naporcuji a pak dám zmrazit.