ThePastrana

Jake maso jite nejradsi? *ThePastrana

Ja osobne jim rizky jenom kureci, ale steaky jedine veprove.:)
(Omlouvam se za hacky a carky ale jsem mimo CR a jinak to nejde :D)
Doplňuji:
hanulka11: Taky moc nemusim hovezi. :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak dobrý řízek nikdy nedmítnu, ale mám raděj vepřový
jinak maso střídám …nemám žádné vyhraněné

nejméně mám ráda hovězí

ale klidně vydržím bez masa i několik dní
i zelenina se dá chutně připravit

Další odpovědi
tom004

Ryby.Nutrie.Vepřové-bůček,krkovice,že­bra.Kuřecí.Všechny ostatní druhy mas.Z hovězího,je­nom kližku.

arygnoc

každé, všechno.
hezky, dobře a s láskou udělané miluji.

maso od savců, plazů (i žáby), plže, hmyz (humra!), ryby, ptactvo – to vše sním (zapoměl jsem na něco?).

Jikra

60% vepřové
30% hovězí
10% drůbeží

greycell

lunchmeat light