Katru7

Jaké mám udělat hry na párty?

Bude nás 4–5 holek,všem nás je 12…pomůžete mi prosím?

Nejlepší odpověď
ANONYMKA-248

Když mi a mým kamarádkám bylo 12 hráli jsme spoustu her například:
pouštěli jsme písničky a hádaly kdo ji zpívá
ochutnávaly jsme jídlo se zavázanýma očima a hádaly co máme v ústech
večer jsme nasvítila fosforové hvězdičky a jedna z kamarádek je rozházela po pokoji pustila nás do pokoje a my je hledaly..

Další odpovědi
Michal Kole

Jít s vašimi zákonnými zástupci do bazénu a plavat na čas a na výdrž

Ella

karaoke :) u toho se člověk i pořádně zasměje :D stačí třeba vytisknout texty písniček a pak pouštět buď na CD nebo online :) pokud online, tak na YT jsou přímo písničky, kde jede jenom hudba a ve videu jsou slova, ale myslím, že zpívat spolu s originálním interpretem je lepší :D i když to není už přímo karaoke :D

nevím teda jak je to teď, ale my jsme si ve 12 rády dělaly vzájemně účesy :D a makeup :D

co nějaké filmy? horory, komedie? :)

nevím jaký druh párty to bude, jestli s přespáním, tak jsou filmy takové nejlepší. Ale možná se holky od mých mladých let baví už jinak… :)
Doplňuji:
co hra na pravdu? pokud některá nebude chtít odpovědět na otázku musí splnit úkol…