Michal Kole

Jaké mají výhody prostředky proti vodnímu kameni ve varných konvicích oproti octu nebo kyselině citrónové?

15 g stojí cca 30 kč (jeden pytlík jsem ještě doma našel)

100g kyseliny citronové stojé cca 10 kč
1l octa stojí 10 kč

Nejlepší odpověď
Hlada

Lidé z výroby těchto prostředků nemusejí být na úřadě práce.

Další odpovědi
anonym

Prostředky proti vodnímu kameni ve varných konvicích mají oproti octu nebo kyselině citrónové tu výhodu, že si v těch konvicích „hoví“ za podstatně dražší peníze.
(Teda, jak na ZŠ – odpovídej celou větou. Připadám si nějak divně. Asi je to nakažlivé. Ještě že už nemusím na Úřad práce.)

briketka10

ocet nepoužívám, protože mi dost smrdí při vyvařování a při kyselině citronové nic necítíš :)

ReHu

Výhody? Že na nich prodejci více vyrejžují než na octu či kys.citron.?

Robert_PM

Neřeš to. Tak složité zařízení, jakým je rychlovarná konvice, v PL v Dobřanech nepoznáš…

Mapel

Žádné, když si pozorně přečteš složení, tak tam na 99% je uvedena kyselina citronová.