Miroslavst

Jaké mají účinky čaje?

Veľmi rada pijem rôzne čaje. Viem, že okrem chuti, majú čaje i liečivé účinky. Aké účinky majú a ako vznikajú čaje, ktoré pijem: zelený, čierny, modrozelený, biely, mätový a africký?

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/ake-maju-ucinky-caje

Nejlepší odpověď
ReHu

Souhlasím s 1popelka1 z diskuze.

Další odpovědi
elektrikář

Čaj, lístky čajovníku. Záleží na zracování.Zelený se suší rovnou, černý se mačká a fermentuje.pak se teprv suší.Jsou čaje se sušeného ovoce, bylinek a keřů.Může se do nich pro vůni přidávat nejrůznější koření. Čaje obsahují třísloviny, vitamíny a silice mají povzbuzující účinky.Různé bylinky se používají na léčení,na desinfekci na pití i obklady, Viz Heřmánek, arnika, lípa.

BIGFOOT

dobré,lepší než pivo a alkohol,potom tonic a
minerálky.BIGFOOT

Zdroj: čtu časopisy o zdraví a vyplatí se mi to

1popelka1

Miroslave, a co chcete vědět, když už jste si i odpověděl prostřednictvím odkazu???