KorálkaW

Jaké mají šmoulové vlasy??

Už dlouhou dobu s přáteli přemýšlíme, jakou barvu vlasů mají šmoulové. Nebo jsou plešatí? Šmoulinka je blondýnka…

Nejlepší odpověď
quentos

šmoulinka je blondýnka, taťka šmoula vypadá na zrzka, ostatní plešatí ;)

Další odpovědi
kenyrts

tak ono to je trochu jinak, vlasy jim nejsou vidět,všichni maji většinou bílé čepice.

leorespect

Podle typu pokožky bych to typoval na skandinavskou blond bárvu…:-)))

panenka

ted jsem se dívala holkam na obrázky v pokojíčku,ano šmoulínka má vlasy žluté ale u těch ostatních se to rozpoznat nedá protože mají na sobě bílé čepičky.takže si můžem jen domyslet jakou vlastně mají pod čepičkama barvu vlasů

Vicky

šmoulové mají místo vlasů bílé čepičky

jančušulka

žadnou