Pokročilý

jaké má šance jeden nebo druhý?

on a ona jdou od sebe,mají dítě 4 roky a nedohodnou se na péči.jaké má šance otec u soudu na syna do vlastní péče a jaké jeho matka?jsou si rovni nebo se berou větší ohledy k jeho matce?hraje nějakou roli to že matka dítěte se po dobu posledních 2 let nestarala dobře a všechnu péči nechala z lenosti na otci aby měla čas na to být promiskuitní?
jak je vidno je znát že tady popisuji něčí reálný problém.chudák švagr to má těžké........poradíte?je skvělý tatík.........
Doplňuji:
pro mili.......ona je spíž člověk z pokroucenýma hodnotama,který si nedokáže přiznat chyby.to s těma chybama má od mala.
i když je to moje sestra ,držím palce švagrovi,je to sqělý člověk,který se stále i když marně snaží vyřešit vše diplomaticky,tady už musí jít diplomacie asi stranou......

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

větší šance má matka,pokud máte důkazy že se matka řádně nestarala o dítě a narušovala jeho výchovu,či jí zanedbávala pak dítě může dostat otec,pokud se o dítě oba dobře starají může soud určit střídavou péči

Další odpovědi:

Bronzový

Po té otázce na práva otců z dneška, bych se na straně Vašeho švagra nedala!
Vaše sestra je asi veselá kopa, co?

Diskuze k otázce

Pokročilý

Monny

Jsem pro,aby jste mu pomohl u soudu i když se jedná o vaši sestru.Sestra asi neví co dělá a jde přece o to aby dítě bylo štastné a jak je vidět tak to mu může umožnit otec.Držím vašemu švagrovi palce.

Bronzový

Mili @

Když Vy sám víte, jaká Vaše sestra je, nemohl byste švagrovi pomoci? Já nevím, jak rád máte sestru, ale co takhle mu pomoci u soudu?!
S diplomacií toho moc nenaděláte....

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.