Miluš11

Jaké ma IQ Vladimír Franz?

Prosím pomozte jaké ma IQ Vladimír Franz?

Nejlepší odpověď
marci1

Tak to tedy nevím, ale jelikož má právnické vzdělání, je skladatelem, malířem, vysokoškolským profesorem a věnuje se mnoha dalším věcem, asi zrovna nízké nebude. Že je pokérovaný to je už věc jiná. 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Myslíš, že někdo místní mu dělal IQ test?

zjentek

jestli máš na mysli to, jak se vizuálně prezentujeme, tak to má na svědomí fůra jiných předpokladů, pohnutků či dogmat a IQ s tím nemá moc co do činění :o

arygnoc

to by asi vedela šmoulinka.

;)