Jaké má ČR další prvenství ve světě?

Jste rádi za schválení kyberbetického zákona?
Jsme první stát na světě s tímto zákonem.
Úřady mohou nyní kontrolovat firmy i jednotlivce.
Prý je to nutné proti teroristům. Za vše asi mohou teroristi, hlavně že to má stát na někoho hodit a schovává to za bezpečnost lidí. SIPA, SOPA, ACTA neprošly.

Nejlepší odpověď
setapouch

Ano

Je potřeba napravit stávající stav, kdy je legislativa dvacet let za realitou. Jediné, co mi vadí, je postava ředitele NBÚ, který získává téměř neomezená a nekontrolovaná práva. Ale jsem optimista a věřím, že dojde k novelizaci dřív, než je zneužije.

Další odpovědi
Agneta

Další orwelština

:p

McArthur

je mi to putna

Doplňuji:
Nejsme první stát na světě s úpravou špiclování na Internetu. Legislativa musí dohnat realitu, jak už někdo píše a my se musíme smířit s tím, že svobodná 90. léta jsou prostě fuč. Je potřeba se dívat dopředu a dát možnost i těm, které si platíme, aby nás chránili nejen na ulici, ale také ve virtuálním světě.