race02

Jaké lyže?

Dobrý den, mám takový dotaz ohledně dvou typů lyží a jejich výběru. Je mi 16 a v prosinci jedeme na lyžák, ale jelikož nelyžuji tak nemám žádné „sjezdovky“. Na horách jsem byl naposledy v mých cca 6 letech a tudíž jsem asi lyžování zapomněl. Na internetu jsem se díval na lyže značky „Elan“ a zaujali mě dva typy. Jde o „Waveflex 10 Red Fusion 12–13“ a „E flex“. Jak už jsem říkal nevím jaké z nich si vybrat, vůbec tomu nerozumím. Poradili by jste mi? Na cenu vůbec nehleďte.

Nejlepší odpověď
badisko

na cenu vubec nehledte ..vsak to zaplati rodice je mi 16…lol..no dobry…na lyzovani se zapomenout da asi jen tezko je to jako jizda na kole …ale dobra …tak ti doporucuji ......to co kolega …pujcovna …fakt nepotrebujes na lyzak elanky…jsou to kvalitni lyze otom neni pochyb ale zbytecny penize pro cloveka kterej nelyzuje ..HEAD SHAPE..lehke jadro, ram X-Frame, plast typu Power Jacket… vazani HEAD SX10 SL pata, spicka se systémem TRP (konzistentni vipinani do 180 st.)..takze doporuciji tyto cena neco prez 3000…pri koupi novych lyzi rekni na servise …at ti srazi hrany ze jsi zacatecnik (ostre hrany nejsou pro zacatecniky nato v servisech nekdy zapominaji a pak je lyzar misto na lyzich neustale na zemi…taky raci rekni o 3–5 kg…mene nez vazis …kvuli vazani…dotahnout muzes vzdycky !!!..

Další odpovědi
venkovan

Pokud nebudeš dál lyžovat – zajdi do půjčovny. Poradí a vybereš si a nebudou se doma potom leta válet dvě prkna.

anonym

No moc teda neporadím, ale doporučuju zajít do obchodu s těmato lyžemi a poptat se zkušeného odborníka/pro­davače, lyže by ti tam měli i seřídit, nevím, zda máš lyžáky… Ale ty se dají koupit/půjčit, že… Tak ať se dobře lyžuje :)