Katru7

Jaké logo na tričko pro absolventy školy?

Určitě znáte, že se v 9. třídě nosí stejná trička na památku. Katalogy už jsem prošla, máte nějaký nápad na logo/obrázek? Jaké jste měli trička vy? :)

Odpovědi
Drap

Za mých mladých let jsme měli každý své. A někteří snad ani neměli. Osobně bych doporučoval třeba nějaký citát či hlášku. Před nedávnem jsem viděl tričko, kde byla napsána třída, jméno třídního učitele a křestní jména, nebo přezdívky všech žáků.