marnov

Jaké limity máte nastavené u povinného ručení?

Já jezdím asi 100 Km denně přemýšlím o limitu 50/50 nebo 35/35 mil.
Jaký na to máte názor vy?

Odpovědi
anonym

Mám 50/50 – a doufám,. že mi ti stačí (zatím – ťukyťuk – jsem přes 20 let a cca 1mio km neboural).

Funna

dlouho jsem měla 50/50…ale protože jsem jen roky jen platila a platila (i když mám ten nejvyšší malus) a od pojišťovny zatím neměla důvod nic chtít – taky ťuky ťuk (už to bude skoro třicet let a u nás doma řídím v podstatě jen já), tak jsem si řekla, že 35/35 je i tak hodně peněz a dala si tuhle levnější variantu…a pevně doufám, že i když nabořím Veyrona, tak mi to bude stačit .-)

martinnovick

Mám Fabii 1.2htp limity mám nastavené 35/35 mil jezdím po malém městě po Trutnově, takže dostačující. Vám doporučuji pokud zajíždíte do Prahy tak alespoň 50/50mil doporučuji srovnání povinné ručení http://www.povinne-ruceni.com/povinne-ruceni/ ušetřil jsem poměrně dost na Fabii platím 1250 Kč ročně.

jidoskocil

Záleží především odkud kam jezdíte. Ovšem i vzhledem k NOZ je potřeba si uvědomit, že lidský život byl hrubě vykalkulován na částku okolo 10 mil. (Je to jen doporučení, takže pokud se někdo bude snažit a mít dobrého právníka, může vytřískat i víc). Vím to i teď z vlastní zkušenosti, kdy kvůli jednomu člověku skončila půlka mé rodiny v nemocnici – a limit 35/35 mu už teď nestačí (ještě to není dořešeno).

martin.simec

Dle NOZ lidský život má 10mil. takže doporučuji rozhodně limit 50/50mil.
Dnes už povinné ručení tak drahé jak se zdá, pokud využíváte srovnávačů povinného ručení http://www.klik­pojisteni.cz/po­vinne-ruceni/

anonym

Funna – asi máš nejvyšší bonus…
😉
A – s tím Veyronem – máš nemalé cíle, mě by stačilo se v něm svézt…
😁