Jaké limity máte nastavené u povinného ručení?

Já jezdím asi 100 Km denně přemýšlím o limitu 50/50 nebo 35/35 mil.
Jaký na to máte názor vy?

Odpovědi:

Mám 50/50 - a doufám,. že mi ti stačí (zatím - ťukyťuk - jsem přes 20 let a cca 1mio km neboural).

Stříbrný

dlouho jsem měla 50/50...ale protože jsem jen roky jen platila a platila (i když mám ten nejvyšší malus) a od pojišťovny zatím neměla důvod nic chtít - taky ťuky ťuk (už to bude skoro třicet let a u nás doma řídím v podstatě jen já), tak jsem si řekla, že 35/35 je i tak hodně peněz a dala si tuhle levnější variantu...a pevně doufám, že i když nabořím Veyrona, tak mi to bude stačit .-)

Mám Fabii 1.2htp limity mám nastavené 35/35 mil jezdím po malém městě po Trutnově, takže dostačující. Vám doporučuji pokud zajíždíte do Prahy tak alespoň 50/50mil doporučuji srovnání povinné ručení http://www.povinne-ruceni.com/… ušetřil jsem poměrně dost na Fabii platím 1250 Kč ročně.

Záleží především odkud kam jezdíte. Ovšem i vzhledem k NOZ je potřeba si uvědomit, že lidský život byl hrubě vykalkulován na částku okolo 10 mil. (Je to jen doporučení, takže pokud se někdo bude snažit a mít dobrého právníka, může vytřískat i víc). Vím to i teď z vlastní zkušenosti, kdy kvůli jednomu člověku skončila půlka mé rodiny v nemocnici - a limit 35/35 mu už teď nestačí (ještě to není dořešeno).

Dle NOZ lidský život má 10mil. takže doporučuji rozhodně limit 50/50mil.
Dnes už povinné ručení tak drahé jak se zdá, pokud využíváte srovnávačů povinného ručení http://www.klikpojisteni.cz/…

Diskuze k otázce

anonym

Funna - asi máš nejvyšší bonus...
;-)
A - s tím Veyronem - máš nemalé cíle, mě by stačilo se v něm svézt...
:-D

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.