Avatar uživatele
Mucillinka

Jaké lidské vlastnosti se vám zdají důležité a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, dědapetr, anonym, anonym před 4620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Tak obecně by se daly jmenovat asi všechny ty tzv. positivní neboli ctnosti.
Osobně si ale hodně cením přímého jednání, i za cenu, že je to nepříjemné.
Taky obdivuju, když je někdo profesionální, ať už dělá cokoliv, tak když to dělá na úrovni, s jistým nadšením, zkrátka člověk na svém místě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Všechny ty správné a pozitivní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

lidnské vlastnosti, nevím, jestli se do toho řadí i pudy, ale ty jsou nejdůležitější pro jedince a nejhorší pro smečku. třeba jen pud přežít za každou cenu.
u mě nejvíce vyhrává dobrosrdečnost a rád si také poslechnu kritiku na sebe, abych se mohl zlepšit.
Ale nejcenější je to, že někoho milujete natolik, že vám stačí to, že je šťastný, přestože vás nenávidí a i přestože vs nenávidí byste za něj položili život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danča84

dobrosrdečnost, poctivost, přímost, pokora, skromnost, loajalita. Jinak Alesh to popsal hezky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Zásadovost a pevnost v názorech. Nesnáším „kabátníky“, co mění názory podle toho, jak se to zrovna hodí jim a nebo společnosti. Bohužel znám pár takových – lidí, co dovedou otočit o 180 stupňů, jen aby si u někoho neudělali zle… Snažím se jim vyhýbat, co můžu.

Hodně důležitá vlastnost pro mě je „čistota“ duše. Mám ráda lidi, co nic neskrývají, jsou průhlední, jednají vždycky narovinu, čestně a férově; lidi, kterým je jakákoliv faleš a intrika cizí; lidi, kterým můžu věřit vždycky-všechno-a bez výhrad. A i když se prý dneska dobráckost už moc nenosí, já mám ráda ten typ lidí, co přichází se srdcem na dlani a pro druhýho by se rozkrájeli :)

A ještě poslední vlastnosti, který mají můj hluboký obdiv: empatie, altruismus, schopnost milovat bez podmínek. Tady naprosto souhlasím s ajťákem, napsal to moc hezky. Jen člověk velký duchem dokáže milovat, i když nedostává nic nazpátek. Jen člověk velký duchem dokáže milovat, i když VÍ, že NIKDY NIC nedostane nazpátek… A jen člověk velký duchem se dokáže zříct vlastního štěstí ve jménu štěstí toho, koho miluje. Smekám před takovým týpkem/týpkyní :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Lidske vlastnosti ? Pro me je to : Lidskost. V te je pro me obsazene vse. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek