verona1963

jaké levné ubytování ve Štůrové,blizko termálů?

Odpovědi
suaeda

Do Štůrova do termálu nejezdím. Každoročně však navštěvuji Velký Meder, kam jezdím do 3 různých hotýlků. Cena ubytování s polopenzí je tak 25 – 28 Eur za jeden den. V soukromí je možno si pronajmout pokoj se zařízeným příslušenstvím (kuchyňkou) za 10 – 12 Eur na den. Vstup do komplexu termálních lázní stojí od 4 do 8 Eur, podle času, nebo zda máme několikadenní pernamentku. Zhruba 0,5 Eura stojí poplatek pro město. Předpokládám, že ve Štůrovo to bude podobné. Nepatrně dražší ubytování je v Podhajské a nejdražší je jak jsem slyšel v Bešeňové. Stále mi to připadá ale o dost levnější než v sousedním Maďarsku.

verona1963

ahojky do Velkého Mederu jezíme už 5-tý rok,chtěla jsem nějakou změnu a slyšela jsem o Štůrovu proto bych chtěla vědět o nějakém levnějším ubytování