jungle-be

Jaké lepidlo na odlepený růžek na koženkovém pouzdře na mobil ?

Dobrý den, mám asi 14 dní (od Vánoc) koženkové pouzdro. Ted sem zjistil,jak je na zadní straně takový úchyt za pásek (z oboudvou stran přišitý),že je tam mírně odlepený růžek. Aby se to neodlepovalo dál, tak bych to chtěl přilepit. Nevíte který druh lepidla je na toto nejvhodnější ?? Děkuji za rychlé odpovědi.
Doplňuji:
Nojo, jenže já už vyhodil účtenku :( .. Takže nejlepší asi chemoprén ?

Nejlepší odpověď
tom004

Nejdříve bych zkusil pouzdro reklamovat.Když je 14 dnů staré,tak je v záruce.Ale jinak bych na slepení použil Chemoprén.Na běžné lepení používám univerzální a zatím bez problémů.
Doplňuji:
Netvrdím,že je nejlepší,ale nejvíc se mi osvědčil.

Další odpovědi
Hlada

Můžete použít jakékoli kontaktní lepidlo od Alkaprénu po nejmodernější polyuretanová kontaktní lepidla.

Drap

Doporučuji prenocel. Malé balení, téměř v každé drogérii, za pár korun, a na podobné věci mnohokrát odzkoušeno.