Bullner

Jaké Lamborghini je nejlepší – Murcielago , Aventador , Gallardo nebo Countach ?

A mohu je ještě v bazarech sehnat max za 5 mil. ???
Hlavně na Tuning atd.:D

Odpovědi
Quimby

Mně se nelíbí ani jedno, ale vybírej hlavně podle sebe. Co sem koukal, tak některá jsou, ale nevím v jakym to chceš stavu.
Nevím proč se na to vlastně ptáš, co chceš slyšet?

huxa

Nejlepší je samozřejmě Countach. Ovšem jestli chceš to nejlepší a zadarmo, určitě Škoda 110 Super Sport, ale dej si pozor, ať tě nesežere.

Kankys

Když člověk kupuje takové auto měl by k tomu mít vztah a něco o těch autech vědět. Aventador je více přizpůsobivé a není tak náročné, Countach lp 400 už potřebuje pořádně krotit není to vůz pro každého.

MrnousakCZE

mě se nejvíc líbí aventador