Marsyas

Jaké kuriózní sexuální úchylky znáte?

No, jen pište, úchylky, deviace nebo něco podobného. To víte, večer je dlouhý:-D (Tak ne, chci se jen pobavit)

Nejlepší odpověď
anonym

Byl popsaný případ – ženu vzrušovalo,když o úplňku vlezla nahá do Vltavy. Pod Vyšehradem.

První,co mě po přečtení napadlo – co dělá v lednu?

Další odpovědi
iceT

Nevim nakolik je to kuriozitou-jeden muj dlouholety znamy ma rad igelit,bali se do nej a zkousi,jak dlouho v nem vydrzi.

Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­xu%C3%A1ln%C3%AD_%C3%BAc­hylka

iq

Jedna moje známá měla privát(nevěstinec v soukr.bytě).Čas od času tam po domluvě chodil jeden zákazník a ten platil za to,že mohl po holkách co tam pracovaly uklízet.Ustlal,vy­pral prostěradla,vynesl koše atd.Upřímně bral bych ho domů,uklidil by a ještě za to zaplatil:-)

ten který je

Existuje prý sexuální úchylka,kdy úchyl jede v přeplněném MHD a ženám rozřízne nenápadně zezadu balonák nebo kabát žiletkou a to ho přivede k vyvrcholení.Nevím ale jak se tato úchylka odborně nazývá.:-D

anonym

A co kdyby neexistovalo křesťanství/ náboženství? Kdo by dal základ normám a zákonům co je správné a co ne? Není náboženství úchylné – vybočené chování?

Terryle

Czechrapsinde, myslím, že kdyby normy nestanovovalo náboženství, lidi by si je vymysleli z jinejch důvodů.
Člověk musí mít pravidla, co se smí a co ne, respektive co je normální a co ne. Jinak společnost nemůže fungovat. Že se spoustou pravidel nesouhlasíme, to je jiná věc, ale bez nich to fakt nejde…