Zlatý

Jaké kupujete víno?

Jsou česká vína kvalitní, nebo jsou lepší z dovozu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

bohajeho netrapte mě, copak existují dobrá česká vína., když tak vínka moravská a těch je v posledních letech celá řada., ale ta nejsou dobrá, ale pěkná, některá lepší jako vína francouzská atd., .... barbaři

Další odpovědi:

Zlatý

jsou rozhodně kvalitní, ale ke světové špičce (na rozdíl od piva) nepatříme. Já tomu moc nerozumím, přes víno je spíš maminka, ta z českých kupuje např. bzenecké (vůbec z oblasti kolem Brna pocházejí kvalitní vína) či velkopavlovické. Kvalitu též zaručuje přívlastek, např. "archivní". Společně nedáme dopustit na červený tramín (tedy kupodivu odrůda bílého vína).
Oproti ale takovým francouzským jsme bačkory - nám chutná i jejich beaujolais, ale oni jsou svou kvalitou tak "rozmazlení", že právě tuto odrůdu povaují za podřadnou...

já osobně jsem spokojený s českou kvalitou vín(bílé),ale červené pro rodinné oslavy vybírám z dovozu(chilská,australská).

Jsem verna a to jednoznacne vinu TRAMIN v bile i cervene podobe,at koupim Alasske ci Melnicke,jsou vynikajicim pozitkem.

Zlatý

Ja bych ani netvrdil,ze dovozova jsou "lepsi".Jde o to spis dobre vybrat.Treba Modry Portugal od kazdeho vyrobce chutna uplne jinak.U vina nezalezi jen na teplote,ale hodne zalezi na slozeni pudy a taky strasne zalezi na finalni uprave.Nejhorsi patok co jsem kdy pil bylo z Francie Chat.d.Pape,rakouska červena se nedaji pit,ale bílá nemaji chybu.. Nejlepsi vina jsou z Moldavie (Ialoveni-20%alc.)nebo nektera vina b/č z J.Moravy jsou vynikajici.Tech vin je hodne,a z jedne zeme muzou byt vina jak vynikajici,tak i uplne patoky.

Zlatý

protože pocházím z jihu tak kupujem rýzlink vlašský,ale i ostatní druhy .

Stříbrný

Ja kupuji moravska vina sucha a na svařeni krabicove.

Pokročilý

Chutnají mě chilská červená vína.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.