Jaké kroužky pro školkové děti?

Ahoj, mám dítko, které sice chodí do školky, ale říkám si,že nějaký ten kroužek by neuškodil. Kam chodíte s dětma vy? A nebo poraďte někdo konkrétně – jsme z Hradce Králové.

Odpovědi
Jivinho

Fotbal, hockey, tennis …

Mandarinka

Flétna, angličtina pro nejmenší, Keramika.

Meffi

výtvarný kroužek, taneční kroužek nebo nějaký sport záleží co ho baví.

Nabster

Keramika, malování, anglictina pro nejmensi,zpívání

BARA

Hradec Králové ma perfektní tenisový tým. Bude z něj vynikající tenista.

Lencis

Pokud je k dispozici určitě bych doporučila dramaťáček pro děti či jakékoliv pohybové aktivity.