Válek Petr

Jaké kroky musím učinit před koupí starší nemovitosti?

Děkuji.

Odpovědi
Drap

Nemusíš před koupí dělat nic. Stačí koupit. Dobré však je zjistit si předem, zda prodávající je opravdu majitelem a podobně.

df

Zjistil bych si, jestli neni nemovitost v exekuci, nebo v zastave apod. Informace jsou k dispozici na katastralnim urade. Pak si nechat napsat smlouvu advokatem.

cukrar

Petře, nikoliv kroky a kilometry cesty, abyste dobře koupil. Pokud Vám nezáleží na dobrém nákupu, nic neřešte, vyndejte peníze a hotovo.