Matthew

Jaké koření nemůžete vystát ??? :)

Poslední dobou se setkávám s tím, že hodně lidí nemá rádo kmín. Já ho naopak zbožňuji :) Pro příklad, já zase nesnáším hřebíček :) A co vy ? :)

Odpovědi
Drap

Neznám takové koření

briketka10

vegetu ve všem, maggi a majoránku
tu nesnáším, když je jí v jídle hodně
kmín si kupuju jen drcený a co mám
ráda chilli koření teď si s ním sypu úplně
všechno a ještě sójovku mňam :))

manon

fenykl

strapanka

Ked korenie pouzijes s citom a tam, kde sa hodi, kazde je dobre. Napriklad ten kmin je ohromne zdravy a hodi sa do kazdeho jedla, ktore nadyma (potom nadyma menej alebo vobec).
Hrabicek ba ja Mathew oslavoval, keby ho rozboleli zuby vo sviatok, a nefungovala pohotovost – nielenze chory zub vydezinfikuje, ale posobi ako analgetikum. A tak by sa dalo o kazdom PRIRODNOM koreni pokracovat veeeelmi dlho.
Ale ja osobne nemozem (nie ze by som ho nemala rada) MAJORAN. Drazdi mi zaludok.

iceT

Oregano,kmín a česnek.
Bez oregana se obejdu všude,kmín raději drcený než celý a česnek dám jen tak,kam se dávat má.

Damiana

Kmín také moc nemusím, ale hlavně koriandr – listy. Nenávidím česnek – pokud ho budu brát jako kořenící prostředek (třeba sušený). Přijde mi, že se rve fakt do všeho…
Humusy typu Vegeta, Maggi apod. zmiňovat ani nebudu:-((
Jinak, mám ráda koření jako je tymián, šalvěj, oregano, kurkuma, ale i tu skořici, hřebíček, kardamom…

Lucijej

přesně…hřebíček­.....ten odér je šílený

Reuef

kmin taky nemusim…a skorice mi taky nedela zrovna dobrou chut

mosoj

Rozemletý bolševník obrovský.

anonym

oregano

anonym

Maggi s kmín…na chlebu mi až tak nevadí, ale v polévce..brr :)

sevos

Kari a muškátový oříšek.

Jahodinx

Kmín a Hřebíček!!! Nesnášim oba!!