Putra

Jaké koření máte nejraději?

Já například miluji česnek, kari…Vše výrazné. Kořeníte hodně?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já vše pálivé …chilli- sypké, tekuté ,papričky apod.....

Další odpovědi
iceT

Zlaté kuře a Adamova žebra-jsou to sice směsi,ale nedám na ně dopustit.Adamova žebra jsem jednou použila na kostky sýra,přidala česnek a kapku oleje a promíchala a málem mi za to ruce urvali.Sice by se dala použít i pálivá paprika nebo chilli,ale není to ono.

briketka10

chilli sypu na všechno :))
feferonky už nemám :((

Lucijej

skořici a tabasco :o)

beer

Koření používám hodně, jenže to nej se vždy odvíjí podle druhu a způsobu připravovaného pokrmu..

strapanka

Chilli v kazdej podobe, cesnak, zo zmesi mexicke korenie a braziliu

dudu

Nejspíše majoránku a kmin. Nemusím příchuť citronové kůry a maso kořeněné skořicí, což rádi praktikují třeba Turci nebo Tunisané. Ale ze zvědavosti a kvůli dobré vůli sním skoro všechno.

manon

karikoření :)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-kdo-to-vi

pizlicka

kari,bobkovy list,nove koreni,majoran­ku.moc nekorenim.

radce

No, pokud se jedná o konkrétní koření, tak třeba paprika, pepř, tymián, majoránka…
Pokud se jedná o kořenící směsi, tak kari, zabijčkové koření, případně staročeská směs…

Jahodinx

Oregano, bazalka :)