Jaké koření je ve vaší kuchyni nepostradatelné?!

Nejlepší odpověď
salsa verde

česnek, majoránka, pepř, nové koření, kmín, bobkový list, hřebíček, skořice, bazalka, tymián, zázvor, saturejka, muškátový květ, vanilka, sůl. A další a další…

Další odpovědi
anonym

Pepř,kmín,papri­ka,chili,majo­ránka.

Babunka

Každé je k něčemu dobré. Takže moje odpověď zní: všechny!

hanulka11

sůl, majoránka, chilli
pak česnek a cibule

zrovna jsem dělala bramborák a zapomněla jsem osolit…nechápu to , ale dosolila jsem a je po něm

Drap

Pepř, nové koření, kmín, a potom je celá řada dalších

Terryle

Kromě klasiky jako sůl, pepř, kmín atd se poslední dobou neobejdu bez bylinek. Hlavně oregano (to se hodí do všeho) a rozmarýn – je dokonalej jak na maso, tak do sýrovejch omáček.

zbynekplzen

SŮL

anonym

Jo a taky česnek s cibulí.

anonym

sůl není koření,nebo?

anonym

Hanulko,chci jen upozornit,že .....,ale raději ne,to nechám pro jiné!