elektrikář

Jaké koření a kolik do medvědích tlapek

Jaké koření a kolik dáváte do medvědích tlapek Použil jsem recept z 35 deky mouky 15 deka oříšků 15 deka cukru 25O g tuku V receptu byla lžička skořice a 3 hřebíčky,2 lžíce kakaa. Zkušební vzorek nebyl jako od maminky
Doplňuji:
Děvčata díky tak to je asi v tom hřebíčku nechal jsem to sice rozležet upekl 4 kousky v remosce: Zítra zkusím koupit jiný. Rozemlel jsem to v tříštivém kávomlýnku s trochu cukru. Ještě mi někdo radil nechat koření trochu opražit. No uvidíme.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mám recept od maminky ,pekla jsem podle něj,ale nikdy jsem takovou chuť jako měla ona nedocílila. ona to dělala spíš bych řekla od oka
30dkg hlad. mouky
1/4 kg cukru
1/4kg másla
1/4kg oříšků
2 celá vejce
hřebíčky – skořice a citronovou kůru
několik hřebíčků rozdrtila v hmoždíři – nikdy nevím kolik/ 3–4/ks
kakao nedáváme

Další odpovědi
Lucijej

My dáváme na 360g mouky lžičku skořice, zarovnanou lžičku citrónové kůry a 3 rozdrcené hřebířky.

anonym

Zkušební vzorek byl za syrova nebo už upečený?