ŠEDÁ

Chlap na barvu ´kašle´ – chlapovi suší Cannodale (šedou jsem uvedl proto, že nelze nehlasovat)…
;-D
http://eshop.kola-radotin.cz/horske-kolo-cannondale-trigger-carbon-ultimate-carbon/
Doplňuji:
Oprava: …„chlapovi sLuší Cannodale“…
Omlouvám se.
😉

Funna

MODRÁ

je to úplně jedno (a mě to při jeho výběru bylo), jakou má barvu, záleží na výbavě kola…

jáára

ŠEDÁ

Dimanek=F=G

ŠEDÁ

da ny

ŠEDÁ

STUDENTKAEVA

ŠEDÁ

Doplňuji:
Šedá je ted v mode.Navíc je pratická a pripada mi muzneji nez modra..

zzzzz

Mowlo to určitě sluší každému chlapovi, a dokonce je ve slevě :-OOOO
Počítám kolika Vuittonkám se to rovná .-)))

anonym

Nooo- tak akorát…
😉