žolik

jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější

Nejlepší odpověď
Hlada

Mateřské od ženy, která se pořádně nají.

Další odpovědi
hanulka11

no přece mateřské

arygnoc

z prsu.

je po ruce.
je stále teplé.
a nepochybně je i nejkrásněji balené.

slad08

Pokud myslíte tzv. umělé kojenecké mléko, tak bych asi doporučoval Hami (mléko v prášku). Je více druhů Hami 1,2,3 atd, podle toho kolik je kojenci měsíců.

Deli

Mateřské.
Pokud musíte kupovat umělé, je více druhů, -iv- 🙂
U naší malinké jsme dávali napřed Beba, protože je hypoalergenní a také ho dávají v porodnicích, když je třeba přikrmovat.
Pak jsme dlouho kojily. No a když už kojení nešlo, chtěla jsem zas dát Bebu, ale odmítala ji. Tak jsme zkoušeli – Nutrilon, Sunar… Ani si všechny ty druhy nepamatuju, ale odmítala všechno. Až na Hami, to jí chutná. Takže zvažte kvalitu, ale určitě nechte konečné rozhodnutí na chuťových pohárcích Vašeho mrněte. 🙂

anonym

Neco mi uniklo?? Ono je vice " druhu " ?? -iv-

pokazdejinak

samozřejmě mateřské

pokud máte na mysli náhradní kojenecké mléko, rozhodnout o jeho použití (nedostatečné prospívání miminka) musí pediatr! v žádném případě si nevybírejte něco v lékárně (nebo drogerii) bez konzultace s doktorem – všude to na těch krabičkách píšou… doktor vám také poradí, který druh je nejvhodnější – jsou nejen různé značky, ale i různé typy jednotlivých značek (nealergizující, probiotické a já nvm co všechno ještě)

Derrynka

Určitě, složení je hodně důležité. My jsme vsadili na kozí mléko. Je nejvíce podobné mateřskému mléku, takže jsem s výběrem vlastně ani moc neváhala. Brali jsme ho od nase-mleko.cz. Oni mají jak počáteční mléka, tak i pokračovací. Jo a jejich kašičky taky super.

Vercule

Ano, tohle jsem taky už slyšela. Na naše-mleko jsem se dívala a mají to tam moc hezky popsané. Ty výhody toho kozího mléka. Mají v nabídce i kaše. Chtěla jsem se zeptat, zda je kupuješ? Jak dětem chutnají? A zasytí?

Honzin8

Kozí mléko je jako UM prostě nejlěpší volba. Je nejblíže MM. A neobsahuje bílkovinu kravského mléka, takže nehrozí intolerance a problémy s ní spojené. My kozí mléko a i kaše bereme od nase-mleko.cz. Ty kaše doporučuju, ty krásně zasytí.

Vercule

Je potřeba koukat na složení a mě nejvíc oslovila značka Colvia, které obsahuje kravské kolostrum, což je perfektní na dětskou imunitu.