Avatar uživatele
žolik

jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, anonym před 4672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Mateřské od ženy, která se pořádně nají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

no přece mateřské

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

z prsu.

je po ruce.
je stále teplé.
a nepochybně je i nejkrásněji balené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Pokud myslíte tzv. umělé kojenecké mléko, tak bych asi doporučoval Hami (mléko v prášku). Je více druhů Hami 1,2,3 atd, podle toho kolik je kojenci měsíců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Mateřské.
Pokud musíte kupovat umělé, je více druhů, -iv- 🙂
U naší malinké jsme dávali napřed Beba, protože je hypoalergenní a také ho dávají v porodnicích, když je třeba přikrmovat.
Pak jsme dlouho kojily. No a když už kojení nešlo, chtěla jsem zas dát Bebu, ale odmítala ji. Tak jsme zkoušeli – Nutrilon, Sunar… Ani si všechny ty druhy nepamatuju, ale odmítala všechno. Až na Hami, to jí chutná. Takže zvažte kvalitu, ale určitě nechte konečné rozhodnutí na chuťových pohárcích Vašeho mrněte. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neco mi uniklo?? Ono je vice " druhu " ?? -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

samozřejmě mateřské

pokud máte na mysli náhradní kojenecké mléko, rozhodnout o jeho použití (nedostatečné prospívání miminka) musí pediatr! v žádném případě si nevybírejte něco v lékárně (nebo drogerii) bez konzultace s doktorem – všude to na těch krabičkách píšou… doktor vám také poradí, který druh je nejvhodnější – jsou nejen různé značky, ale i různé typy jednotlivých značek (nealergizující, probiotické a já nvm co všechno ještě)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Derrynka

Určitě, složení je hodně důležité. My jsme vsadili na kozí mléko. Je nejvíce podobné mateřskému mléku, takže jsem s výběrem vlastně ani moc neváhala. Brali jsme ho od nase-mleko.cz. Oni mají jak počáteční mléka, tak i pokračovací. Jo a jejich kašičky taky super.

Avatar uživatele
Vercule

Ano, tohle jsem taky už slyšela. Na naše-mleko jsem se dívala a mají to tam moc hezky popsané. Ty výhody toho kozího mléka. Mají v nabídce i kaše. Chtěla jsem se zeptat, zda je kupuješ? Jak dětem chutnají? A zasytí?

Avatar uživatele
Honzin8

Kozí mléko je jako UM prostě nejlěpší volba. Je nejblíže MM. A neobsahuje bílkovinu kravského mléka, takže nehrozí intolerance a problémy s ní spojené. My kozí mléko a i kaše bereme od nase-mleko.cz. Ty kaše doporučuju, ty krásně zasytí.

Avatar uživatele
Vercule

Je potřeba koukat na složení a mě nejvíc oslovila značka Colvia, které obsahuje kravské kolostrum, což je perfektní na dětskou imunitu.

Nový příspěvek