BEAES

Jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější?

Poradí někdo, jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější? Kamarádka přestává s kojením a potřebovala by poradit.

Nejlepší odpověď
grifin

Poraď kamarádce,ať kojí,co možno nejdéle!
Čím déle, tím lépe! ALE nesmí KOUŘIT!!

Další odpovědi
Džanička

Nejkvalitnější mléko je asi Nutrilon,je ale dost drahé,pak také Beba,ale pokud už je mimčo odrostlejší tak stačí i Sunar.Já jsem kojila jen tři měsíce,bohužel to déle nešlo,a dávala jsem jim HA Nutrilon,když jim bylo půl roku přešla jsem na Sunar.Oni jsou v podstatě všechna mléka dobrá,ale záleží také na každém komu co vyhovuje,a jestli to dětem chutná.Určitě bude dítě zdravé po každém mléku..

anetadela1

Já používala Sunar. Nevím jestli je nejkvalitnější, ale taky stačil. Jednou jsem chtěla zkusit Bebu a musela jsem ji jít vrátit, protože byla hrozně kyselá.
Ale slyšela jsem o tom Nutrilonu, že by měl být nejlepší.

pejsáček

Pokud nemá závažný důvod s ukončením kojení ať nepřestává – je to pro dítě to nejlepší! Jinak se přikláním k Nutrilonu.

Cipísek

Nejkvalitnější je určitě mléko mateřské, nutrilon je jen předražený sunar. Dříve děti žádný nutrilon nebyl a taky jsme přežily.

MiLeHo

Dříve se prý Nutrilon jmenoval Feminar…Jinak jsem slyšela od několika maminek, že jim po nutrilonu miminko zvracelo.Já dnes zkouším Beba mléko…