Zlatý

Jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější?

Poradí někdo, jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější? Kamarádka přestává s kojením a potřebovala by poradit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Poraď kamarádce,ať kojí,co možno nejdéle!
Čím déle, tím lépe! ALE nesmí KOUŘIT!!

Další odpovědi:

Bronzový

Nejkvalitnější mléko je asi Nutrilon,je ale dost drahé,pak také Beba,ale pokud už je mimčo odrostlejší tak stačí i Sunar.Já jsem kojila jen tři měsíce,bohužel to déle nešlo,a dávala jsem jim HA Nutrilon,když jim bylo půl roku přešla jsem na Sunar.Oni jsou v podstatě všechna mléka dobrá,ale záleží také na každém komu co vyhovuje,a jestli to dětem chutná.Určitě bude dítě zdravé po každém mléku..

Bronzový

Já používala Sunar. Nevím jestli je nejkvalitnější, ale taky stačil. Jednou jsem chtěla zkusit Bebu a musela jsem ji jít vrátit, protože byla hrozně kyselá.
Ale slyšela jsem o tom Nutrilonu, že by měl být nejlepší.

Pokud nemá závažný důvod s ukončením kojení ať nepřestává - je to pro dítě to nejlepší! Jinak se přikláním k Nutrilonu.

Nejkvalitnější je určitě mléko mateřské, nutrilon je jen předražený sunar. Dříve děti žádný nutrilon nebyl a taky jsme přežily.

Diskuze k otázce

MiLeHo

Dříve se prý Nutrilon jmenoval Feminar...Jinak jsem slyšela od několika maminek, že jim po nutrilonu miminko zvracelo.Já dnes zkouším Beba mléko...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.