Avatar uživatele
BEAES

Jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější?

Poradí někdo, jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější? Kamarádka přestává s kojením a potřebovala by poradit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda před 5154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
grifin

Poraď kamarádce,ať kojí,co možno nejdéle!
Čím déle, tím lépe! ALE nesmí KOUŘIT!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Nejkvalitnější mléko je asi Nutrilon,je ale dost drahé,pak také Beba,ale pokud už je mimčo odrostlejší tak stačí i Sunar.Já jsem kojila jen tři měsíce,bohužel to déle nešlo,a dávala jsem jim HA Nutrilon,když jim bylo půl roku přešla jsem na Sunar.Oni jsou v podstatě všechna mléka dobrá,ale záleží také na každém komu co vyhovuje,a jestli to dětem chutná.Určitě bude dítě zdravé po každém mléku..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Já používala Sunar. Nevím jestli je nejkvalitnější, ale taky stačil. Jednou jsem chtěla zkusit Bebu a musela jsem ji jít vrátit, protože byla hrozně kyselá.
Ale slyšela jsem o tom Nutrilonu, že by měl být nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pejsáček

Pokud nemá závažný důvod s ukončením kojení ať nepřestává – je to pro dítě to nejlepší! Jinak se přikláním k Nutrilonu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cipísek

Nejkvalitnější je určitě mléko mateřské, nutrilon je jen předražený sunar. Dříve děti žádný nutrilon nebyl a taky jsme přežily.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiLeHo

Dříve se prý Nutrilon jmenoval Feminar…Jinak jsem slyšela od několika maminek, že jim po nutrilonu miminko zvracelo.Já dnes zkouším Beba mléko…

před 4271 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek