Jaké kodeky jsou nutné na přehrávání filmů ve Windows Media Player stažené z ulozto.cz?

Dobrý den, stáhla jsem si z ulozto.cz jeden film. Stahovala jsem ho dvakrát a pokaždé mi to dělá to samé. Když ho dám přehrát v PC, jde mi zvuk, ale nejde mi obraz. Formát je AVI. Obraz mi jde, ale jen takové jakési divné obrazce, něco jako vizualizace při přehrávání hudby ve Windows Media Player. Můžete mi poradit? A už vůbec nevím, jestli mi to půjde doma přehrát na DVD. To je další věc.
Doplňuji:
Jak poznám jaké mám v počítači kodeky? Jak to zjistím? Mám Windows Vistu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlepší je nějaký balík kodeků např. K-Lite Codec Pack

http://www.codecguide.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Uložto nemá s kodeky nic společného a to jaké má video příponu je také často dost zavádějící.
Existují samozřejmě programy, které umí potřebný kodek zjistit, ale nejjednodušší pro tebe bude, když přestaneš používat WMP a stáhneš si tento přehrávač > http://www.stahuj.centrum.cz/… .

KMPlayer má vlastní kodeky a to aby ti nešel spustit film už se ti nikdy (nikdy jako NIKDY) nestane.

PS: O tom že je KMPlayer jeden z nejkvalitnějších přehrávačů není pochyb, stačí se podívat na detail hodnocení.

Hlasovalo - 730 uživatelů
Průměrné hodnocení - 10 z 10

Zlatý

Dělám to jednoduše.Když najdu na Slunečnici,nebo na ulož to,balík kodeků,které mají datum novější než ty které mám,stáhnu je.Zatím žádný problém s přehráváním čehokoliv.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.