Avatar uživatele
anonym

Jaké keramické nože?

Chtěla bych znát vaše nározy a zkušenosti s keramickými noži od různých výrobců. Měla bych o ně zájem, ale nevím jaké si vybrat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5305 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
holka

keramické nože jsou podle mne dobré. Mají je znamí a jsou s nima spokojení

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sanuska

Já myslím,že nejlepší nože jsou řeznické.Seženou se např.v potřebách pro řezníky v Holešovické Tržnici

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gába

Já mám taky Ceratio a nevím kde je Alenka kupovala protože mě stála sada 1590 a ještě jsem k nim dostala škrabku a držák zadarmo. Jsou super. Teď mají nějakou novou akci a jako dárek dávají dokonce sadu 3 nožů kovových s TFL povlakem,asi je ještě pokoupím k vánocům.

Zdroj: www.ceratio.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wasp

Keramické nože jsou vcelku dobré.Jenom pozor na jejich křehkost.Pád na dlažbu pro ně bývá smrtelný.
Zatím jsou dost drahé,ale to je otázka času.
Za ty peníze by jsem si koupil kvalitní řeznický nůž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

JÁ JSEM SI KOUPILA SADU OD CERATIA BYLY DOST DRAHY ASI 3000 ale nedám na ně dopustit jsou super

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terýsek

Já teda taky zvažuju nákup, ale nevím jakou značku si vybrat, ceny se dost liší, už jsem je viděla i v supermarketu. Máte někdo zkušenosti i s jinou značku než Ceratio? Díky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TominkaFuky

Ahoj, chtěla bych se zeptat… Bráchovi bych chtěla koupit k vánocům nové kvalitní nože. Je to výborný kuchař, amatér, takže bych ráda kvalitu, ale za rozumnou cenu… Je něco takového? Dá se sehnat?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, jak se tady píše… ty nože od profikuchař jsou skvělé, ergonomické, bezpečné. My je máme doma a musím říct, že jsou to nejlepší nože, co jsem kdy měla. Jako za tyto nože se opravdu vyplatí utrácet.

Avatar uživatele
Vercule

z jaké řady sis nože vybrala? :) Máš ty pro hobby nebo pro profíky… a nevíš náhodou rozdíl v nich?

Avatar uživatele
Betulka

Ahoj, co jsi teda vybrala? Jestli se ještě rozhoduješ, zkus se podívat sem https://profi­kuchar.sk/c/so­lo . Tady tu sadu máme doma a je vážně skvělá. Pokud vaří víc, koukni na jejich prémiové nože.

Avatar uživatele
BarunkaKar

Dívala jsem se tady na tu sadu https://profi­kuchar.cz/c/sa­dy-nozu/ivo-solo-sada-3-ks-nozu-26009 . Myslíš, že je to vhodná sada i pro úplného amatéra? Zase jsou ty nože jenom tři. Kolik nožů je potřeba do běžné domácnosti? Využíváš z té sady všechny nože? Zvažuji, jestli si nevybrat jednotlivě dle toho, co vařím.

Avatar uživatele
KamilaN

Ahoj, koukala jsem na Profikuchar.cz a nabídka se mi moc líbí. Rozhoduji se, jak si dovybavit kuchyň, ale úplně tomu nerozumím. Jaké nože bys doporučila do běžné domácnosti, prosím?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, tak co, koukala ses na ten shop? Vybrala jsi tam? Nebo pro jaké ses nakonec rozhodla?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Mrkni se na nabídku, kterou mají profikuchar.cz v té sekci solo. Jsou to nože velmi kvalitní, ale cenově dostupné a bráchovi budou určitě vyhovovat.

Avatar uživatele
Derrynka

Ahoj, máš od nich celou sadu nebo kupuješ nože po jednotlivých kouscích?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Hele, já jsem si koupila sadu tří kusů, a ta mi perfektně vyhovuje :) Jsem spokojená. Využiju je maximálně, není potřeba mít více nožů…

Nový příspěvek