Pokročilý

Jake kafe pijete nejradeji a od jaky znacky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vobyčejnou mletou Jihlavanku, 1 kotel ráno )

Další odpovědi:

Na značce mi nezáleží, stejně to nepoznám, hlavně musí být mletá a silná, nesmí to být hrušková voda, nebo nějaký rozpustný hnus.

Zlatý

Jeden môj kolega to definoval: "Káva musí byť čierna ako smrť, silná ako muž, sladká ako žena".
No, pre mňa to nemusí byť podmienka, musí mi chutiť a nesmie byť priehľadná (ako v bufete).
Značku nepíšem, nechcem robiť žiadnej reklamu.

Zlatý

Jedině espresso.Strašně záleží na přípravě,ono i od Lavazzy,Lamborghini,Illy pokud ho obsluha neumí připravit nestojí za nic.Než špatný espresso tak to radši turka(i když je to driják)

Zlatý

Při všedním dni si jako penzista po ránu připravím hrnec Nescafé s mlékem, odpoledne pak černý čaj s mlékem a před spaním čtvrtlitrák z mleté Jihlavanky opět zjemněný kapkou mlíčka /ne smetanu, vždy jen polotučnou žbrndou/.

Stříbrný

Já piju jakékoliv kafe, přidávám si do něj malého panáka rumu, takže se to nepozná jaká to je značka.A jinak kupujeme vždy nejlacinější kafe, pouze pokud je některé v akci a je ještě lacinější než to nejlacinější, nebo ve stejné cenové hladině, tak koupíme i to.

Stříbrný

kafe nepiju, ale když už není zbytí, tak si dám espresso s hnědým cukrem...a jedině Illy

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.