Kamionacka09

Jake kafe pijete nejradeji a od jaky znacky?

Nejlepší odpověď
beer

Vobyčejnou mletou Jihlavanku, 1 kotel ráno )

Další odpovědi
anonym

Na značce mi nezáleží, stejně to nepoznám, hlavně musí být mletá a silná, nesmí to být hrušková voda, nebo nějaký rozpustný hnus.

led

Jeden môj kolega to definoval: „Káva musí byť čierna ako smrť, silná ako muž, sladká ako žena“.
No, pre mňa to nemusí byť podmienka, musí mi chutiť a nesmie byť priehľadná (ako v bufete).
Značku nepíšem, nechcem robiť žiadnej reklamu.

mojitek

Jedině espresso.Strašně záleží na přípravě,ono i od Lavazzy,Lambor­ghini,Illy pokud ho obsluha neumí připravit nestojí za nic.Než špatný espresso tak to radši turka(i když je to driják)

dudu

Při všedním dni si jako penzista po ránu připravím hrnec Nescafé s mlékem, odpoledne pak černý čaj s mlékem a před spaním čtvrtlitrák z mleté Jihlavanky opět zjemněný kapkou mlíčka /ne smetanu, vždy jen polotučnou žbrndou/.

anonym

Já piju jakékoliv kafe, přidávám si do něj malého panáka rumu, takže se to nepozná jaká to je značka.A jinak kupujeme vždy nejlacinější kafe, pouze pokud je některé v akci a je ještě lacinější než to nejlacinější, nebo ve stejné cenové hladině, tak koupíme i to.

Ella

kafe nepiju, ale když už není zbytí, tak si dám espresso s hnědým cukrem…a jedině Illy