Avatar uživatele
Kamionacka09

Jake kafe pijete nejradeji a od jaky znacky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Petra09 před 4347 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Vobyčejnou mletou Jihlavanku, 1 kotel ráno )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na značce mi nezáleží, stejně to nepoznám, hlavně musí být mletá a silná, nesmí to být hrušková voda, nebo nějaký rozpustný hnus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Jeden môj kolega to definoval: „Káva musí byť čierna ako smrť, silná ako muž, sladká ako žena“.
No, pre mňa to nemusí byť podmienka, musí mi chutiť a nesmie byť priehľadná (ako v bufete).
Značku nepíšem, nechcem robiť žiadnej reklamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Jedině espresso.Strašně záleží na přípravě,ono i od Lavazzy,Lambor­ghini,Illy pokud ho obsluha neumí připravit nestojí za nic.Než špatný espresso tak to radši turka(i když je to driják)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Při všedním dni si jako penzista po ránu připravím hrnec Nescafé s mlékem, odpoledne pak černý čaj s mlékem a před spaním čtvrtlitrák z mleté Jihlavanky opět zjemněný kapkou mlíčka /ne smetanu, vždy jen polotučnou žbrndou/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já piju jakékoliv kafe, přidávám si do něj malého panáka rumu, takže se to nepozná jaká to je značka.A jinak kupujeme vždy nejlacinější kafe, pouze pokud je některé v akci a je ještě lacinější než to nejlacinější, nebo ve stejné cenové hladině, tak koupíme i to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

kafe nepiju, ale když už není zbytí, tak si dám espresso s hnědým cukrem…a jedině Illy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek