BEAES

Jaké jste zvíře?

Dle indiánského horoskopu a sedí na vás??
http://www.ves­tirna.com/www2/ho­roskop/indian­sky.php
Doplňuji:
Jsem SOVA a docela to na mě sedí. Všem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

já tam mám že jsem sokol,ale pravda to asi nebude,nebot jsem slepá jak patrona a s mou šikovností bych sestřelila stom

Další odpovědi
Bumbes

Sova s odřenýma ušima, o den déle se narodit, tak bych byl husa…

Ale ta sova docela sedí.

Jahoda

Prý losos, ale nevím nevím 😁
Doplňuji:
Až teď jsem zjistila, že se o Lososovi zobrazí (po kliknutí) článek. Co je tam napsáno, sedí to na mě. 🙂

Miroslavst

Datel, sedí přiměřeně.

mosoj

Tak já jsem sova. Což na mě stopro sedí.
Zajímavé ale je, že hned v sousedství je husa
a když jsem byl malý několikrát se mi zdálo že létám jako husa ( doslova ze snu vyplývalo že jsem husa). Také je zajímavé, že tento sen, pokud to byl sen si pamatuji dodnes a jinak žádný.

Ps.
Později během života, díky dokonce i blízkým lidem, jsem ale zjistil, že jsem spíš vůl.

fira

Jelen a sedí to na mě.V Čínském horoskopu jsem had.

quentos

Havran; jj, sedí, indiánské vždy byly mnohem přesnější než evropské
Doplňuji:
v čínském Vepř a sedí taky; Váhy rovněž, na mě sedí všechno ;{))>

aramah

Tak já jsem sova.

PostApMan

Losos – fakt nesedí, to se mi více líbí klasické znamení – to podle kterého jsem Lev, minimálně na mě sedí popis osobnosti.

Džanička

Já jsem vydra,a to na mě sedí.Miluji vodu,potápění,apod.
Doplňuji:
Podle Čínského horoskopu jsem Kohout,podle Keltského Cedr,podle Egypského jsem Amon-Ra,podle Indického Kumbha,a podle Aztéckého Ještěrka.

iceT

Medved,ale nesedi,v cinskem jsem drak-ten sedi.

ten který je

Jsem bobr a prý to na mne sedí.

panenka

Já jsem Had a můžu říct že vše co je tam napsáno že jdu vždy za svým cílém,že dokážu pomoci,že nesnáším nevěru a lež je pravda

anonym

Docela se to asi trefilo – Datel.
Přečetl jsem si to podruhé,pozor­něji,opravdu jen částečně.
Ale asi by se každý našel částečně ve všem.

dagry

Tak to mě pobavilo. Aniž jsem to kdy tušila, jsem SOVA jak poleno ! A já pořád, proč mám ráda tmu a tak ráda ponocuju. Teď už je mi to jasné. A v charakteristice jsem se našla.

Pepexxx

hehe ja sem vydra asi proto že miluju tolik vodu :)

ReHu

Dle indiánů – vydra
dle číňanů – zajíc
normoš – vodnář :D

V zásadě to sedí, ale nic není 100 %
Doplňuji:
>Miroslavst – to není moc vtipná odp. Jsi to vůbec ty? Nebo ti není dobře :D ?

FOG

Huuuuuu,taky sova.

kapka

Husa… Naštěstí mě hned napadlo, že to nebude u indiánů symbol hlouposti, ale spíše vytrvalosti v letu.
Ale neřekla bych, že právě tohle na mě sedí. 🙂

anonym

Jsem dravý pták o kterém zpíval Jožka Černý. http://www.you­tube.com/watch?v=eL59BNp­T2cA&feature

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=eL59BNp­T2cA&feature

alexandra

Jsem losos a taky to sedí.Jako lev.