FOG

Jake jste znameni?

Jiz jste se ptali na vek ,povolani apod.
Ptal se Vas nekdo v jakem znameni zverokruhu jste se narodili?
Treba ja jsem ve znameni strelec.
Doplňuji:
Sorry Quentosi,to jsem tu jeste asi nebyl.
Jinak v cinskem znameni jsem tez „vepr“

Nejlepší odpověď
kropitko

jen tak tak vodnář,narodila jsem se 5 minut po půlnoci,z 20 na 21

Další odpovědi
BEAES

Jsem střelec, v čínském namení buvol. Obojí na mě sedí.Docela se o tohle zajímám, datum narození je docela důležitý, hlavně v numerologii, čísla odhalí vše o daném člověku.

quentos

Váhy; už tu ta otázka jednou padla. V čínském vepř.

Miroslavst

Já jsem rak a v čínském znamení jsem kohout.

Co se týče znamení rak, tak nevím, ale čínské znamení kohout na mě docela sedne.

A máš zbrojní průkaz Fogu?

Miky&Miky

zdravim…jsem Miky..a jsem tu poprve:))..ale asi spravne..jsem vyuceny..instalater-topenar ve zn. blizencu..cin­sky..ohnivy kun…mam 3–6ky v narozeni...­..ano…vetsinou kazda zena se zepta na prvni schuzce..v jakem jste znameni

vecernice

Rak už málem lev,ale vodní tvor určitě jsem.

panenka

já jsem štír.

Gorouš

Štír s ascidentem kozoroha, v čínském vepř.

dagry

FOGu, na toto jsem se chtěla zeptat včera a pak jsem to nechala být 🙂
Já jsem taky Střelec a v čínském vepř. Tak vítej do klubu chlape.

anetadela1

Jsem Lvice.

lorja

Střelec

Michal

Jsem štír,podle čínského hoskopu opice.

Marunka

ryba

anonym

rak

st.ovce

beran…čínský=koza a keltský(stromo­vý)javor