Pokročilý

Jaké jste měli známky z tělocviku?

Na jakých známkách jste se udržovali? Bylo vám to hodně fuk jakou z tělocviku dostanete?
Doplňuji:
Já jsem v Tercii a učitelka mě nesnáší, jednou jsem jí tam udělala scénu kvůli stojce (já nechtěla, aby mě chytali) :D. Je mi docela dost jedno co z toho dostanu letos :P
v sekundě jsem na vízo dostala 2

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Jedničky 60% Dvojky 20% Trojky 20% Čtyřky 0% Pětky 0%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jedničky

Doplňuji:
vždycky

Další odpovědi:

Zlatý

Jedničky

Bronzový

Trojky

kotoul vpred-za pět.kotoul vzad-5. šplh po tyči-5. skok přes kozu-5. plavání-5. míčové hry-1.běh-5.nechápu,jak jsem mohla vyslednou dostat za tři.

Bronzový

Trojky

Doplňuji:
Neřešil jsem to. Ať si nějaké normované tabulky pro běh, skok atd strčí za klobouk.

Jedničky

Dostat jinou známku právě z tělocviku, to bych považovala za vlastní selhání. Ale jsem z jiné generace. My jsme s učiteli moc nediskutovali a nedělali scény.
Ono to tvoje trucování při poskytování záchrany byla také pěkná hloupost. Kdyby se ti něco stalo, tak by asi tví rodiče byli na to tata ve škole a pro učitelku by nenašli ani jedno slovo obhajoby. Ono paní učitelka bude zřejmě spíše než ty vědět, co při své práci nesmí zanedbat. Tak co abys její postoj přehodnotila, začala kantory respektovat a třeba se i omluvila, že sis neuvědomila, že bez záchrany cvičit některé cviky nesmíš? Možná by se ukázalo, že učitelka není až tak zlá ženská, jak si myslíš.
Ostatně - tomu Tvému postoji, jak je ti to fuk, se nedá věřit. Kdyby ti to jedno bylo, tak jsi nás téhle otázky ušetřila.
Koukej s tím něco udělat. Je zbytečné si z učitelů dělat nepřátele. Věř tomu, že v dospělém životě se ti bude nejednou hodit umět ustoupit. A obzvlášť to udělej u člověka, který dbá o tvou bezpečnost a má za tebe odpovědnost.

Dvojky

Doplňuji:
vždy za dva na tělocvik jsem prostě levá a nebaví mě protože mi nejde

Jedničky

Pokročilý

Jedničky

Doplňuji:
Ale učitel to bere za samozřejmost... jinak bych dostal za 4 :D Copak, ty si z něj dostala špatnou známku, že se ptáš?

Dvojky

Doplňuji:
Pokud vím, tak čtyřky a pětky se z tělocviku nedávají, ne? ;)

Jedničky

Diskuze k otázce

Pokročilý

otaznik007

Ať pozměníme téma... Co ostatní známky?

Zlatý

quentos

chybí "jiná možnost" .... ze zdravotních důvodů osvobozen ;{)>

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.