Avatar uživatele
Calimë

Jaké jste měli známky z tělocviku?

Na jakých známkách jste se udržovali? Bylo vám to hodně fuk jakou z tělocviku dostanete?
Doplňuji:
Já jsem v Tercii a učitelka mě nesnáší, jednou jsem jí tam udělala scénu kvůli stojce (já nechtěla, aby mě chytali) :D. Je mi docela dost jedno co z toho dostanu letos :P
v sekundě jsem na vízo dostala 2

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Jedničky

Doplňuji:
vždycky

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Jedničky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

Trojky

kotoul vpred-za pět.kotoul vzad-5. šplh po tyči-5. skok přes kozu-5. plavání-5. míčové hry-1.běh-5.nechápu,jak jsem mohla vyslednou dostat za tři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Trojky

Doplňuji:
Neřešil jsem to. Ať si nějaké normované tabulky pro běh, skok atd strčí za klobouk.

Upravil/a: Orange

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jedničky

Dostat jinou známku právě z tělocviku, to bych považovala za vlastní selhání. Ale jsem z jiné generace. My jsme s učiteli moc nediskutovali a nedělali scény.
Ono to tvoje trucování při poskytování záchrany byla také pěkná hloupost. Kdyby se ti něco stalo, tak by asi tví rodiče byli na to tata ve škole a pro učitelku by nenašli ani jedno slovo obhajoby. Ono paní učitelka bude zřejmě spíše než ty vědět, co při své práci nesmí zanedbat. Tak co abys její postoj přehodnotila, začala kantory respektovat a třeba se i omluvila, že sis neuvědomila, že bez záchrany cvičit některé cviky nesmíš? Možná by se ukázalo, že učitelka není až tak zlá ženská, jak si myslíš.
Ostatně – tomu Tvému postoji, jak je ti to fuk, se nedá věřit. Kdyby ti to jedno bylo, tak jsi nás téhle otázky ušetřila.
Koukej s tím něco udělat. Je zbytečné si z učitelů dělat nepřátele. Věř tomu, že v dospělém životě se ti bude nejednou hodit umět ustoupit. A obzvlášť to udělej u člověka, který dbá o tvou bezpečnost a má za tebe odpovědnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
potížistka

Dvojky

Doplňuji:
vždy za dva na tělocvik jsem prostě levá a nebaví mě protože mi nejde

Upravil/a: potížistka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Europa

Jedničky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
otaznik007

Jedničky

Doplňuji:
Ale učitel to bere za samozřejmost… jinak bych dostal za 4 :D Copak, ty si z něj dostala špatnou známku, že se ptáš?

Upravil/a: otaznik007

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anett.S

Dvojky

Doplňuji:
Pokud vím, tak čtyřky a pětky se z tělocviku nedávají, ne? ;)

Upravil/a: Anett.S

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pyrotechnik

Jedničky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
otaznik007

Ať pozměníme téma… Co ostatní známky?

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

chybí „jiná možnost“ … ze zdravotních důvodů osvobozen ;{)>

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek