Jaké jsou zdrobněliny jména Šimon?

Děkuji za tipy.

Nejlepší odpověď
annas

Šimonek, Šimi, Šíma, Šimek, Šimůnek

Další odpovědi
dědapetr

22.12.
Šimon
Původ jména: hebrejský
Význam jména: souvisí se slovesem šama(h) „uslyšel“, význam jména se vykládá jako „slyšící“, cizí podoby jména jsou Simeon s variantou Simon
Podoby jména: Šimonek, Šimi, Šíma, Šimek, Šimůnek, Šimeček

http://sranda­.kdecoje.cz/vyz­nam-jmena_pohlavi-0-pis-SA.html

anonym

Neter ma Simonka a ja mu rikam : Simicek. 🙂
P.S. Tak uz vim , jak se jmenuje novy vnoucek. 🙂 -iv-

hanny 2

Šimůnek,Šimi.

anonym

První,co se mi vybavilo,byla Šiška,Šištičko­.Šimůnek už mu říkáš.Ještě mě napadl Uzlíček,podle fotky,kterou jsme viděli.