sisssane

Jaké jsou vysoké školy bez přijímaček v Praze?

Dobrý den,

tenhle rok budu maturovat a chtěl bych jít na VŠ (předpokládám, že maturitu snad udělám), problém je ten, že se mně nechce učit na přijímačky…

Takže mně zajímá na které vysoké školy se dá dostat bez zkoušek – např. díky průměru, známky mám dobré – zatím jsem dal všechny ročníky do průměru 2 a neměl jsem ani jednu 4.

Jak se na to dívám, tak bych se neměl šanci na zkoušky naučit, angličtinu vůbec neumím a matika mně taky moc nejde.

Vysokou školu bych chtěl nejraději někde v Praze.

Díky za návrhy.

Nejlepší odpověď
ananas9

Zkus se tu podívat:http://www.kam­pomaturite.cz/kam­pomaturite/na-ktere-fakulty-se-dostanete-bez-prijimacek