Neonka

Jaké jsou výhody tekutého pracího prostředku ?

Zajímalo by mě, zda je například tekutý prací prostředek účinnější nebo šetrnější k prádlu ve srovnání se sypkým.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Určitě je k prádlu šetrnější,nezůs­tanou na něm zbyky nerozpuštěného prášku a nevyšisuje barvu,protože neobsahuje agresívní bělidla.
Doplňuji:
Oprava – zbytky.

Další odpovědi
hanulka11

Hlavně nezanechává na prádle žádné stopy jako klasický prášek. Já mám s gely jen ty nejlepší zkušenosti a vyzkoušejte kapsle arielu na bílé i barevné prádlo…jsou bezkonkurenční, nemusíte dávkovat vložíte jeden polštářek do bubnu k prádlu a perete . Krásně i prádlo provoní ,takže odpadají aviváže.